KUPIONE
TOKENY:
134
CZAS DO KOŃCA:
DNI
GODZIN
MINUT
SEKUND
TOKENIZACJA PODWYŻKI AKCYZY

Dołącz do grona miłośników rzemieślniczych alkoholi klasy premium.

Od początku naszej działalności kultywujemy tradycyjne, polskie smaki oparte na jakościowych składnikach i starannym, nowoczesnym procesie produkcji. Po wielokrotnie nagradzanej wódce Bielik – naszym flagowym produkcie klasy premium – przedstawiamy Wam jej nową odsłonę, wódkę Bielik Potato. To kwintesencja historii polskich alkoholi, w której wódki ziemniaczane, doceniane za swój aksamitny, ekskluzywny smak, wiodły przez długi czas prym.

 

NAGRADZANA WÓDKA W NOWEJ,
HISTORYCZNEJ ODSŁONIE

Bielik w niecały rok od swojej premiery zdobył nagrody zarówno za smak w konkursie Superior Taste Award w Brukseli – wyróżniony dwiema złotymi gwiazdami.

Rzemieślniczy charakter Bielika podkreśla wyjątkowa, specjalnie zaprojektowana, malowania butelka wyróżniona w kategorii Opakowanie Premium w konkursie Art of Packaging 2018.

Naszym sztandarowym produktem jest Bielik czyli polska wódka z Krainy Tysiąca Jezior, Warmii i Mazur. Produkowana z nieskazitelnej czystej wody z prywatnych ujęć oraz spirytusu pszenicznego najwyższej jakości. Ponad 100-letnia tradycja tworzenia zobowiązuje do zachowania najwyższych standardów, które doceniają najbardziej wymagający koneserzy mocnych alkoholi. Bielik jest również dostępny w wariancie na bazie szlachetnego spirytusu ziemniaczanego wytwarzanego z polskich ziemniaków uprawianych w Wielkopolsce. Wódki ziemniaczane charakteryzują się skomplikowanym i kosztownym procesem produkcji, stąd też nie są tak popularne jak wódki zbożowe. Cały trud produkcyjny wynagradza aksamitny, lekko słodki i delikatny smak, który znajdziesz w wódce Bielik Potato. Polecamy!

CECHY

  • 4-krotna powolna filtracja z użyciem węgla drzewnego aktywowanego srebrem
  • Na bazie 100% najszlachetniejszego spirytusu ziemniaczanego
  • Na bazie najczystszej mazurskiej wody z własnego ujęcia
  • Zawartość alkoholu 40%

NA CZYM TO POLEGA?

TOKENY BIELIK

Do końca roku oferujemy szeroką gamę tokenów – czyli ekskluzywnych zestawów, zawierających nasze najpopularniejsze marki wraz z atrakcyjnymi gadżetami. Gwiazdą Tokenów Bielik jest oczywiście wódka Bielik, nasz sztandarowy produkt. Uwaga: dostępność tokenów Bielik jest ograniczona!

TOKENY KONESERA

W zestawach oznaczonych tymi tokenami przygotowaliśmy produkty takie jak: Mazurskie Krafty, Wódka z Mazur, Rum Pirate Bay oraz gin Mad Queen. Zachęcamy do zapoznania się z dokładną zawartością każdego z opisanych tokenów i jednocześnie przypominamy: akcja sprzedażowa potrwa tylko do końca roku!

TOKENY MIX

Dla miłośników nieznanego, proponujemy tokeny MIX, w którym losujemy odpowiednio 5 lub 9 produktów z listy 19 produktów, gdzie niektóre kosztują nawet ponad 75PLN. Zamów i przekonaj się jak dużo zyskałeś na otrzymanym zestawie.

HARMONOGRAM

TOKENIZACJA
PODWYŻKI AKCYZY

Zamów teraz produkty z możliwością odbioru aż do 30 marca 2022 roku.
Od Nowego Roku nastąpi podwyżka akcyzy, której unikniesz, zamawiając teraz nasze tokeny!

DLACZEGO MY

W Mazurskiej Manufakturze S.A. łączymy to co najlepsze prosto z krainy tysiąca jezior, czyli Warmii i Mazur – naturalne składniki, krystaliczną wodę z własnego ujęcia, rzemieślniczy charakter oraz sprawdzone i przekazywane z pokolenia na pokolenie receptury. Jesteśmy firmą z rodzinną tradycją, grupą pasjonatów z niemal 1300 akcjonariuszami na pokładzie, tworzącą zaangażowaną społeczność miłośników jakościowych, naturalnych alkoholi.

Nasza siedziba mieści się w zabytkowym, ponad 100-letnim Browarze w Szczytnie, który jest symbolem lokalnej, wieloletniej tradycji piwowarstwa. Inspiruje nas to do produkcji łączącej w sobie nowoczesne standardy i innowacyjne technologie, ale z zachowaniem szacunku do rzemieślnictwa i historii – czerpaniem z nich tego, co najlepsze.

Mimo tego, że jesteśmy młodą spółką, nie ustajemy w dynamicznym rozwoju i cały czas szukamy pomysłów na poszerzenie naszego portfela produktów o ciekawe, nietuzinkowe pozycje, zgodne z międzynarodowymi trendami oraz zmieniającymi się preferencjami konsumentów. Właśnie dlatego opracowaliśmy wódkę ziemniaczaną Bielik Potato, która z pewnością zajmie wyjątkowe miejsce w naszym portfolio, tuż obok klasycznej wersji Bielika czy serii kraftowych wódek i nalewek.

MEDIA O NAS

NA CO MOGE WYMIENIĆ
ZAKUPIONE TOKENY?

Sprzedaż tokenów to limitowana czasowo akcja, dzięki której możesz zamówić jeden z wielu eleganckich zestawów z naszymi produktami i gadżetami. To ty decydujesz, ile i jakiego rodzaju tokeny chcesz kupić. Skorzystaj z tej okazji już teraz!

LISTA Z KTÓREJ LOSUJEMY BUTELKI DO TOKENÓW MAŁY MIX I DUŻY MIX 

ILE TOKENÓW CHCESZ KUPIĆ?

TOKEN SREBRNY

TOKEN KRYSZTAŁOWY

TOKEN SZMARAGDOWY

TOKEN MAZURSKIE KRAFTY

TOKEN WÓDKA Z MAZUR

TOKEN RUM PIRATE BAY

TOKEN MAD QUEEN

TOKEN MIX MAŁY

TOKEN MIX DUŻY

Ciesz się alkoholem odpowiedzialnie. Wyłącznie dla osób powyżej 18-tego roku życia.