KUPIONE
TOKENY:
15
11
53
CZAS DO KOŃCA:
DNI
GODZIN
MINUT
SEKUND
TOKENIZACJA LIMITOWANEJ PRODUKCJI WÓDKI BIELIK POTATO

Dołącz do grona miłośników rzemieślniczych alkoholi klasy premium i poznaj wyjątkowy, szlachetny smak wódki Bielik Potato zaprojektowanej specjalnie dla Ciebie

Od początku naszej działalności kultywujemy tradycyjne, polskie smaki oparte na jakościowych składnikach i starannym, nowoczesnym procesie produkcji. Po wielokrotnie nagradzanej wódce Bielik – naszym flagowym produkcie klasy premium – przedstawiamy Wam jej nową odsłonę, wódkę Bielik Potato. To kwintesencja historii polskich alkoholi, w której wódki ziemniaczane, doceniane za swój aksamitny, ekskluzywny smak, wiodły przez długi czas prym.

Dołącz do naszej społeczności pasjonatów dobrych alkoholi – zakup token, który wymienisz na personalizowany, limitowany zestaw wódki Bielik Potato.

NAGRADZANA WÓDKA W NOWEJ,
HISTORYCZNEJ ODSŁONIE

Nasza flagowa, reprezentacyjna wódka Bielik, w niecały rok od swojej premiery została wyróżniona za swój wyjątkowy smak dwiema złotymi gwiazdami w prestiżowym konkursie Superior Taste Awards w Brukseli. Krytycy docenili naszą markę także za design. Specjalnie zaprojektowana, malowana butelka została wyróżniona w kategorii „Opakowanie premium” w konkursie Art od Packaging 2018. Za sukcesem Bielika stoi m.in. własne ujęcie najczystszej mazurskiej wody, jakościowe składniki i powolny, wielokrotny proces filtracji z użyciem węgla drzewnego aktywowanego srebrem.

Jako że w naszych produktach odnosimy się do tradycji i lokalności, opracowaliśmy nową wersję wódki Bielik na bazie szlachetnego spirytusu ziemniaczanego wytwarzanego z polskich ziemniaków uprawianych w Wielkopolsce. Wódki ziemniaczane charakteryzują się skomplikowanym i kosztownym procesem produkcji, stąd też nie są tak popularne jak wódki zbożowe. Cały trud produkcyjny wynagradza aksamitny, lekko słodki i delikatny smak, który znajdziesz w nowej wódce Bielik Potato.

CECHY

  • 4-krotna filtracja z użyciem filtra kartonowego oraz świecowego z węgla drzewnego aktywowanego srebrem
  • Na bazie 100% najszlachetniejszego spirytusu ziemniaczanego
  • Na bazie najczystszej mazurskiej wody z własnego ujęcia
  • Butelka ręcznie malowana w renomowanym zakładzie Dekorglass z Działdowa
  • Zawartość alkoholu 40%
  • Produkowana zgodnie z wytycznymi UE dotyczącymi definicji Polskiej Wódki (w oparciu o składniki pochodzące z Polski, wszystkie etapy produkcji odbywają się na terenie RP)

NA CZYM TO POLEGA?

Przez 4 tygodnie na naszej stronie masz możliwość zakupu tokenów w symbolicznych cenach. W lipcu, po zakończeniu specjalnej produkcji Bielika Potato, wymienisz je na wybrane nagrody w formie zestawów. Masz do wyboru trzy opcje tokenów: Srebrny, Kryształowy i Szmaragdowy. W każdym z nich znajdziesz personalizowaną, limitowaną wódkę Bielik Potato wraz z eleganckim szkłem i dodatkowymi, „bielikowymi” gadżetami.  

HARMONOGRAM

DLACZEGO MY

W Mazurskiej Manufakturze S.A. łączymy to co najlepsze prosto z krainy tysiąca jezior, czyli Warmii i Mazur – naturalne składniki, krystaliczną wodę z własnego ujęcia, rzemieślniczy charakter oraz sprawdzone i przekazywane z pokolenia na pokolenie receptury. Jesteśmy firmą z rodzinną tradycją, grupą pasjonatów z niemal 1300 akcjonariuszami na pokładzie, tworzącą zaangażowaną społeczność miłośników jakościowych, naturalnych alkoholi.

Nasza siedziba mieści się w zabytkowym, ponad 100-letnim Browarze w Szczytnie, który jest symbolem lokalnej, wieloletniej tradycji piwowarstwa. Inspiruje nas to do produkcji łączącej w sobie nowoczesne standardy i innowacyjne technologie, ale z zachowaniem szacunku do rzemieślnictwa i historii – czerpaniem z nich tego, co najlepsze.

Mimo tego, że jesteśmy młodą spółką, nie ustajemy w dynamicznym rozwoju i cały czas szukamy pomysłów na poszerzenie naszego portfela produktów o ciekawe, nietuzinkowe pozycje, zgodne z międzynarodowymi trendami oraz zmieniającymi się preferencjami konsumentów. Właśnie dlatego opracowaliśmy wódkę ziemniaczaną Bielik Potato, która z pewnością zajmie wyjątkowe miejsce w naszym portfolio, tuż obok klasycznej wersji Bielika czy serii kraftowych wódek i nalewek.

MEDIA O NAS

NA CO MOGE WYMIENIĆ
ZAKUPIONE TOKENY?

Limitowana, personalizowana edycja wódki Bielik Potato będzie stokenizowana i dostępna jedynie w formie specjalnych zestawów. To ty decydujesz, ile i jakiego rodzaju tokeny chcesz kupić. Masz do wyboru trzy rodzaje tokenów:

ILE TOKENÓW CHCESZ KUPIĆ?

TOKEN SREBRNY

TOKEN KRYSZTAŁOWY

TOKEN SZMARAGDOWY

Ciesz się alkoholem odpowiedzialnie. Wyłącznie dla osób powyżej 18-tego roku życia.