Historia

Mazurska Manufaktura Alkoholi swą siedzibę ma  historycznym browarze w Szczytnie założonym w 1898 roku w narożniku ul. Adama Mickiewicza i ul. Bartna Strona, nad brzegiem Jeziora Domowego Dużym. To tutaj wykorzystujemy zarówno tradycję jak i nowoczesne technologie, co znajduje odzwierciedlenie w unikalnym charakterze naszych produktów.

Historia naszej manufaktury to także burzliwe dzieje naszego regionu. Zniszczenia wojenne, późniejsze odbudowy czy przemiany ustrojowe nie ominęły naszego kompleksu budynków, który mimo wszystko nie stracił na swoich wartościach i i jest wyjątkowy w skali kraju.

Doceniając wartość architektoniczną i historyczną naszej siedziby Wojewódzki Konserwator Zabytków w Olsztynie objął ją ochroną prawną, wpisując do rejestru zabytków nieruchomych województwa warmińsko-mazurskiego

Firma z tradycją

W Mazurskiej Manufakturze Alkoholi łączymy to co najlepsze prosto z krainy tysiąca jezior czyli Warmii i Mazur. Naturalne składni, czysta woda, rzemieślniczy charakter oraz sprawdzone i przekazywane z pokolenia na pokolenie receptury. Jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją, grupą pasjonatów dobrych alkoholi i miłośnikami tego co naturalne. To wszystko sprawia, że możemy oddać Państwu tak wspaniałe produkty.